Zespół

Eico stworzyło zespół  na którym  możesz polegać niezależnie od problemu, który Cię dotyczy.
Jest to elastyczna jednostka, która w zależności od pojawiających się zadań i problemów potrafi sprawnie i szybko zareagować.  W naszym zespole wyróżniamy następujące funkcje z którymi możecie się państwo spotkać, są one przydzielane w zależności do specjalizacji i doświadczenia naszych pracowników.

 

DoraDoradca
LOGO DORADCA
Nasi doradcy służą państwu bezpośrednią pomocą dotyczącą zmiany sprzedawcy energii elektrycznej i gazu. Dysponują oni wiedzą i binformacjami dotyczącymi rynku branży energetycznej oraz obecnych bieżących cenników taryfikatorów firm sprzedażowych na polskim rynku. Doradcy dbają o Państwa zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa. Nasi doradcy  dyżurują w Centrum Doradztwa w Poznaniu oraz pod adresem e-mail: kontakt@eico.pl.

 

Administrator

LOGO ADMIN
Administratorzy platformy transakcyjnej eico dbają o płynność przebiegu procesów ofertowania naszych klientów i zawierania umów pomiędzy stronami sprzedawca – odbiorca. Dbają również o poprawność funkcjonowania platformy i strony internetowej. W przypadku konieczności kontaktu z administracją platformy zalecamy zwrócić się do doradcy eico, w przypadku problemów technicznych administracja jest dostępna pod adresem e-mail kontakt@eico.pl.

 

Ekspert

LOGO EKSPERT
Zespół ekspertów tworzą specjaliści z sektora paliwowo-energetycznego oraz środowiska akademickiego z wieloletnim stażem. Spółka ponadto współpracuje z ekspertami i konsultantami, zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasi eksperci dyżurują w Centrum Doradztwa w Poznaniu oraz pod adresem e-mail: biuro@eico.pl