Targ energii

Ten obszar platformy daje Tobie możliwość BEZPŁATNEGO skorzystania z zakupu energii elektrycznej od sprzedawców, którzy działają na rynku energii elektrycznej.

Dzięki platformie w prosty sposób to Ty zadecydujesz kto będzie sprzedawcą energii elektrycznej dla Ciebie.

Poprzez porównanie ofert złożonych przez różnych sprzedawców masz możliwość szybkiego porównania która oferta jest dla Ciebie najkorzystniejsza i które sprzedawcę wybierasz na najbliższy rok.

Aby zrealizować powyższy cel w dalszej części platformy będziesz musiał wykonać następujące kroki:

  1. Utworzyć własną indywidualną bazę danych poprzez zalogowanie się na platformę!
  2. Do Twojej bazy danych o posiadanych licznikach wprowadzisz informacje o Twoim aktualnym układzie pomiarowym /wszystkie nie zbędne informacje odczytasz z ostatniego rachunku za energię elektryczną/.
  3. Poprzez zatwierdzenie wprowadzonych informacji otrzymasz nadany nr ID, pod którym będą ukryte informacje o Twoich danych dla sprzedawców energii. Potwierdzeniem prawidłowej rejestracji otrzymasz meilem na Twój adres stanowiący login przy rejestracji.

Na tym etapie Twój udział w rejestracji i wprowadzeniu danych z układu pomiarowego się zakończył.

W kolejnych krokach na twój wskazany adres meilowy przyjdzie potwierdzenie o złożeniu pierwszej oferty. W okresie kolejnych 7 dni możesz się spodziewać wpłynięcia konkurencyjnych kolejnych ofert sprzedaży energii elektryczne dla Ciebie.

W tym okresie zachęcamy do logowania na Twoje konto i sprawdzenie zakładki „moje oferty”. W tym miejscu będą spływać oferty cen energii elektrycznej dla Twojego układu pomiarowego.

Poprzez wybór właściwej dla Ciebie oferty i umowy stanowiacej załacznik do oferty informacje o Twoim liczniku zostaną przesłane do wybranego przez Ciebie Sprzedawcy.

Pozostałe zadania związane ze zmianą sprzedawcy wykona za Ciebie Twój nowy sprzedawca, o którym szczegółowe informacje otrzymasz na Twój adres meilowy.

Zatwierdzoną przez Ciebie umowę Twój nowy sprzedawca prześle do Ciebie drogą pocztową w celu jej podpisania.

Na tym etapie Twojej współpracy z Naszym Zespołem EICO zawarłeś korzystniejszą dla Ciebie umowę z nowym sprzedawcą energii elektrycznej na najbliższy rok. Przed upływem terminu obowiązywania umowy otrzymasz informację od Zespołu EICO o konieczności ponownego wyboru sprzedawcy energii elektrycznej.

Sprawdź z kim współpracujemy, u jakich oferentów możesz zakupić na Targu energię elektryczną.

Lista Partnerów

Już teraz zarejestruj się lub zaloguj na platformie energetycznej PRZEJDŹ DO PLATFORMY