O nas

eico to bezpłatna platforma online, która została zaprojektowana z myślą o oszczędnościach każdego odbiorcy energii. Jest to internetowy bank ofert, składanych przez wielu sprzedawców energii specjalnie dla Ciebie.

Jako użytkownik, sam wybierasz najkorzystniejszą z ofert złożonych bezpośrednio przez zweryfikowanych przez zespół eico sprzedawców energii.

eico weryfikuje wszystkie oferty – tak więc korzystanie z platformy to gwarancja bezpieczeństwa, a także dobrej ceny – kolejne, nowe oferty możesz wybierać już po 7 miesiącach od rozpoczęcia sprzedaży energii przez wybranego przez Ciebie sprzedawcę. (Minimalny czas trwania umowy: 1rok)

eico to także narzędzie, dzięki któremu możesz zarządzać swoimi rachunkami oraz śledzić bieżące informacje i ceny na rynku energii.

o-nas
Spółka EICO powstała  z inicjatywy specjalistów z branży energetycznej w odpowiedzi na wciąż niezadowalający poziom liberalizacji rynku energii w Polsce.

Działania podejmowane przez Spółkę mają na celu umożliwienie odbiorcom energii elektrycznej w Polsce, zwłaszcza odbiorcom z grup taryfowych G i C aktywnego uczestnictwa w otwartym rynku energii elektrycznej i swobodnego wyboru Sprzedawcy energii elektrycznej.

Efektem realizowanych działań jest stworzenie i ciągłe udoskonalanie rozwiązań informatycznych i organizacyjnych, umożliwiających jak największej liczbie klientów zakup taniej energii elektrycznej, z pominięciem jakichkolwiek kosztów z tytułu pośrednictwa.