Misja

Misją spółki EICO jest zapewnienie odbiorcom energii elektrycznej, zarówno indywidualnym, jak i biznesowym dostępu do energii elektrycznej po konkurencyjnych cenach, bez konieczności wychodzenia z domu lub organizowania postępowań przetargowych.

Pragniemy, aby odbiorcy energii elektrycznej w Polsce, dzięki wykorzystaniu narzędzia w postaci platformy transakcyjnej, w bardzo prosty sposób ograniczyli obciążenia finansowe związane z zakupem energii elektrycznej.
Ponieważ nasze działania skoncentrowane są na realizacji potrzeb i oczekiwań Klienta, stworzyliśmy platformę, która pozwala każdemu odbiorcy energii elektrycznej czy też gazu sprawnie optymalizować stałe koszta związane z zużyciem  energii bez wychodzenia z domu! 

 

Dbając o dobro naszych klientów każdy użytkownik ma do dyspozycji doradców indywidualnych, którzy dbają o dobro klienta i służą doradztwem w zakresie ogólnie pojętego rynku energetycznego.

 

Wartości, którymi się kierujemy zapewniają naszej firmie solidne fundamenty rozwoju na polskim rynku energetycznym.

W codziennej pracy kierujemy się następującymi wartościami:
  • Każdy Klient jest dla nas ważny
  • Indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego Klienta
  • Każde zadanie realizujemy terminowo i rzetelnie
  • Jesteśmy otwarci na nowe idee i pomysły
  • Zapewniamy profesjonalizm i wysoką jakość oferowanych usług
  • Nieustannie rozwijamy kompetencje naszego Zespołu

 

Wyznajemy filozofię „human cloud”.

Nasi Specjaliści stanowią globalną „chmurę”,która łączy umiejętności i kwalifikacje naszego zespołu czyniąc go niezawodnym i niezastąpionym organizmem, po który sięgasz, gdy tego  potrzebujesz. W tym celu w Poznaniu stworzyliśmy Centrum Doradztwa, a do dyspozycji naszych klientów pozostaje adres e-mail: biuro@eico.pl.